سخنان شنیدنی سیاف در مراسم امروز۲۶دلو

مطالب مشابه

Comment (6)

 1. مابه یک رهبرنیازداریم وصیاف میتواند رهبرخوبی باشد چون یک مسلمان واقعی است وقدرمردم وکشوررامیداند

 2. از انجا که من امرالله صالح را خوب می شناسم ،او با غارت بودجه چندساله امنیت خود را از یک کارمند عادی که حتی درزمان حیات مسعود بزرگ بخاطر أفکار کودکانه اش در قطار عادی ترین افراد تحت فرمانش به حساب نمی امد،خودرا رهبر سبز کودکان اعلام نموده وبخاطر رسیدن به مقام وغارت های دیگر شباروزی تلاش میورزد.
  من از پنجشیریها ی شجاع،مومن ومجاهد وبا افتخار می خواهم تا جلو فعالیت های این جاسوس رابگیرند،زیرا تبارز همچون بی شخصیت در جامعه جند صد هزاری ببنجشیر مجاهد شرم اور وتوهین بزرگ به مجاهدین وارمان انها میباشد.
  احمد احمدی/مزار

 3. بشنو هر جایی که هستی!!!! خداوند همه چاکران آی اس آی و سی آی ای و غلامان کلدار و دالر را که از زمان سردار محمد داود بیش از سی سال است این مملکت را در آتش جنگ میسوزاند و تمام ثروت و دارایی این مملکت را چور و چپاول کرده و میکنند به قهر و غضب خود گرفتار نماید!!!!!! آنها انشاء الله به غضب الله تعالی گرفتار اند چون به سرنوشت فرعون و قارون گرفتار اند!! و حالا لابه میکشند!! آحر برای یک مدعی مسلمان بودن جزای بدتر از این نیست که اکثریت قریب به تمام مردم شب و روز برای گم شدن شان دست به دعا به درگاه خداوند هستند.
  دشمن دزدان

 4. باید مجاهدین سهم فعال درحکومت وحدت ملی می داشت بخاطر که همه رنج زحمات رادر دوران جهاد دیدن کوه به کوه دشت به دشت سرګردان دفاع ازمردم وحا لا اون مردم درحال ودورنمودن مجاهدین ازدولت به خدا جای شرم است

  1. مجاهدین ثمره رنج خود را در این ده سال ګرفت تمام افغانستان را چور کرد. حالا میخواهد تا قیامت. تیکهدار افغانستان باشند

 5. سیاف یا رانده شده دنیا و اخرت. در دنیا روی سیاه شد ودر اخرت خداوند در باره شیطانت و مکاری اش سوال خواهد کرد

LEAVE YOUR COMMENT

پیش از ثبت نظر، لطفاً کادر "من ربات نیستم" را تایید کنید.