۵۴۱۰ بازدید در مجموع

(Visited 1 times, 1 visits today)

ارسال نظر

پیش از ثبت نظر، لطفاً در کادر کنار "من ربات نیستم" کلیک کنید.

۶ Comments

 • ناشناس 2 سال ago

  مابه یک رهبرنیازداریم وصیاف میتواند رهبرخوبی باشد چون یک مسلمان واقعی است وقدرمردم وکشوررامیداند

 • احمد احمدي 2 سال ago

  از انجا که من امرالله صالح را خوب می شناسم ،او با غارت بودجه چندساله امنیت خود را از یک کارمند عادی که حتی درزمان حیات مسعود بزرگ بخاطر أفکار کودکانه اش در قطار عادی ترین افراد تحت فرمانش به حساب نمی امد،خودرا رهبر سبز کودکان اعلام نموده وبخاطر رسیدن به مقام وغارت های دیگر شباروزی تلاش میورزد.
  من از پنجشیریها ی شجاع،مومن ومجاهد وبا افتخار می خواهم تا جلو فعالیت های این جاسوس رابگیرند،زیرا تبارز همچون بی شخصیت در جامعه جند صد هزاری ببنجشیر مجاهد شرم اور وتوهین بزرگ به مجاهدین وارمان انها میباشد.
  احمد احمدی/مزار

 • ناشناس 2 سال ago

  بشنو هر جایی که هستی!!!! خداوند همه چاکران آی اس آی و سی آی ای و غلامان کلدار و دالر را که از زمان سردار محمد داود بیش از سی سال است این مملکت را در آتش جنگ میسوزاند و تمام ثروت و دارایی این مملکت را چور و چپاول کرده و میکنند به قهر و غضب خود گرفتار نماید!!!!!! آنها انشاء الله به غضب الله تعالی گرفتار اند چون به سرنوشت فرعون و قارون گرفتار اند!! و حالا لابه میکشند!! آحر برای یک مدعی مسلمان بودن جزای بدتر از این نیست که اکثریت قریب به تمام مردم شب و روز برای گم شدن شان دست به دعا به درگاه خداوند هستند.
  دشمن دزدان

 • ناشناس 2 سال ago

  باید مجاهدین سهم فعال درحکومت وحدت ملی می داشت بخاطر که همه رنج زحمات رادر دوران جهاد دیدن کوه به کوه دشت به دشت سرګردان دفاع ازمردم وحا لا اون مردم درحال ودورنمودن مجاهدین ازدولت به خدا جای شرم است

  • ناشناس 2 سال ago

   مجاهدین ثمره رنج خود را در این ده سال ګرفت تمام افغانستان را چور کرد. حالا میخواهد تا قیامت. تیکهدار افغانستان باشند

 • ناشناس 2 سال ago

  سیاف یا رانده شده دنیا و اخرت. در دنیا روی سیاه شد ودر اخرت خداوند در باره شیطانت و مکاری اش سوال خواهد کرد